Spring naar de hoofdinhoud
Vivet Alevi portret

Vivet Alevi

Turkey
Spreekt Engels, Duits, Turks
Gediplomeerd trainer sinds 2004
Beoordelaar

De eerste Turks sprekende CNVC gecertificeerde trainer sinds 2004, ik ben sinds 2008 Assessor in Duitsland, Turkije en Israël. Geboren en getogen in Turkije, studeerde ik visuele communicatie aan de Berlin Art University. Tegenwoordig woon ik in Duitsland en geef ik seminars, faciliteer en adviseer ik individuen, koppels en groepen, medewerkers van instellingen en organisaties.

Ik begeleid processen die connectiviteit en samenwerking bevorderen. DA-CH eV Ik ben een van de stichtende leden van de overkoepelende organisatie en de stichtende voorzitter van de Turkse Vereniging voor Geweldloze Communicatie . Ik dien al meer dan 20 jaar regelmatig in Turkije. Daar heb ik meegewerkt aan de oprichting van de NVC-gemeenschap en heb ik Nonviolent Communication Publications opgericht.

Met passie en toewijding zet ik mijn energie en ervaring in dienst van sociale transformatie en in de zoektocht naar wat nodig is om levensdienende systemen te creëren die onze verbinding met al het leven weerspiegelen. Mijn motto is: "GC is geen methode van zelfverbetering. Om geweldloze relaties en sociale verandering te creëren, moeten we echter ons bewustzijn van onze persoonlijke groei vergroten."

Primaire taal van de trainer

2004 yılından beri Türkçe konuşan ilk CNVC sertifikalı eğitmen 2008 yılından beri Almanya, Türkiye ve İsrail'de değerlendiricidir. Türkiye'de doğup büyüdü, Berlin Sanat Üniversitesi'nde görsel iletişim okudu. Almanya'da yaşıyorum ve seminerler veriyorum, bireylere, çiftlere ve gruplara, kurum ve kuruluşların çalışanlarına kolaylaştırıcılık ve danışmanlık yapıyorum.

Bağlantı ve işbirliğini teşvik eden süreçlere eşlik ediyorum. D-A-CH e.V. çatı örgütünün kurucu üyelerinden biriyim ve Türkiye Siddetsiz İletişim Derneği'nin kurucu başkanıyım. 20 yılı aşkın süredir Türkiye'de düzenli olarak hizmet veriyorum. Orada Şiddetsiz İletişim topluluğunun kurulmasına yardım ettim ve Şiddetiz İletişim Yayınlarını kurdum.

Tutku ve bağlılıkla, enerjimi ve deneyimimi toplumsal dönüşümün hizmetine ve tüm yaşamla olan bağlantımızı yansıtan hayata hizmet eden sistemler oluşturmak için gerekenlerin araştırılmasına koydum. Sloganım: "NVC kişisel gelişim yöntemi değildir. Ancak, şiddetsiz ilişkiler ve sosyal değişim yaratmak için kişisel gelişimimiz hakkındaki farkındalığımızı artırmamız gerekir."

Verwant

Deel deze pagina:

TRAININGSFOCUS:

  • Bedrijf
  • Conflictoplossing
  • Counseling & Coaching
  • Onderwijs
  • Geest-lichaam-geest
  • Ouderschap en gezin
  • Sociale verandering

Neem contact op met Vivet Alevi

{emav>