Skip to main content
From our CNVC Certified Trainers
Online

NVC w praktyce. Grupa ćwicząca Porozumienie bez Przemocy

Spotkania dla osób znających podstawy NVC

By: Magdalena Malinowska-Berggren

AUDIENCE: intermediate

Tuesday, Feb 13, 2024 12:00 PM —
Tuesday, Mar 05, 2024 12:00 PM
Polish
Recurring event
Timezone: Europe/Warsaw

Uczestniczyłeś/uczestniczyłaś w warsztacie wprowadzającym do Porozumienia bez Przemocy (NVC) i masz ochotę pogłębić swoje kompetencje i poznać nowe narzędzia?

Przeczytałeś/przeczytałaś książki o Porozumieniu bez Przemocy i zastanawiasz się, jak ich treść zastosować w życiu codziennym?

A może tęsknisz za kontaktem z osobami, które mają podobne wartości i które również pragną szczerych, empatycznych rozmów o ważnych sprawach?

Zapraszam serdecznie do udziału w grupie ćwiczącej Porozumienie bez Przemocy! Jej celem jest wzajemne wspieranie się w stosowaniu NVC w praktyce, a nie tylko teorii.

Co może Ci dać udział w tych spotkaniach?

- więcej spokoju i jasności w relacjach z bliskimi Ci osobami;
- zwiększenie biegłości w stosowaniu NVC w codziennych sytuacjach;
- większą znajomość swoich uczuć i potrzeb;
- pogłębione zrozumienie Porozumienia bez Przemocy;
- możliwość próbowania nowych sposobów reagowania na „stare” sytuacje w bezpiecznej atmosferze i przy wsparciu certyfikowanej trenerki NVC.


Przyjdź i sprawdź, czy to jest coś dla Ciebie!

 

Program tego cyklu spotkań:

  1. Empatia dla siebie, gdy ktoś nas prosi o coś, czego nie chcemy zrobić – zwiększanie świadomości swoich uczuć i potrzeb tak, by móc wziąć za nie odpowiedzialność
  2. Wyrażanie próśb – jak zachować autentyczność oraz mówić o swoich uczuciach i potrzebach, jednocześnie będąc empatycznym/empatyczną
  3. Odmawianie i przyjmowanie odmowy – ćwiczenie otwartości na perspektywę drugiej osoby i skupienie na tym, co dla niej ważne
  4. Empatyczny dialog – szukanie rozwiązań, które biorą pod uwagę obie strony nieporozumienia/konfliktu
     

Kiedy:

13.02, 20.02, 27.02 oraz 5.03.2024 (wtorki), godz. 18:30-20:00

Jak:

Spotkania odbywać się będą ONLINE przy użyciu darmowej aplikacji ZOOM, która umożliwia widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebujesz dostęp do internetu oraz komputer/telefon z kamerą i mikrofonem. Spotkania nie będą nagrywane.

Koszt:

Cena regularna od 8 lutego: 349 zł

Cena promocyjna tej edycji do 5 lutego: 299 zł

Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę/organizację, napisz o tym w uwagach do zamówienia i podaj NIP.

 

Zapisy:

Zapisy trwają do 12 lutego 2024, chyba że wcześniej skończą się miejsca.

Zapisz się tu: https://www.empathicway.pl/online/produkt/nvc-w-praktyce-grupa-cwiczaca-porozumienie-bez-przemocy/

 

Prowadząca:

Magdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.

Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.

www.empathicway.pl

TRAINING FOCUS:

  • General

ASK QUESTIONS ABOUT THIS EVENT